На Кіровоградщині прийнято в експлуатацію навчально-виховний комплекс
Логотип WordPress

Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Кіровоградській області прийнято в експлуатацію об’єкт з реконструкції частини приміщень Великоскельовської ЗОШ І-ІІ ступенів під розміщення навчально-виховного комплексу у селі Велика Скельова Світловодського району Кіровоградської області.

На вказаному об’єкті виконано всі передбачені проектною документацією роботи згідно з будівельними нормами, стандартами і правилами роботи, створено безпечні умови для роботи виробничого персоналу і перебування людей відповідно до вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

Замовником виконання робіт виступив відділ освіти, молоді та спорту Світловодської РДА, а підрядною організацією ТОВ «ГІДРОЕЛЕКТРОЦЕНТР».

Під час реконструкції влаштовано нову покрівлю з металочерепиці, проведено роботи по утепленню будівлі, замінено застарілі віконні та дверні блоки на нові із сучасних матеріалів, влаштовано покриття з лінолеуму та керамічної плитки.

3

Тепер ще один сільський населений пункт області має навчальний заклад, який дасть можливість малечі здобувати початкові знання та розвиватись в затишному приміщенні.

Матеріал надано сайтом ДАБІ

Продолжить чтение...