На Одещині розвивається альтернативна енергетика
Логотип WordPress

Протягом 2017 року Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції в Одеській області зареєстровано 8395 дозвільних документів у сфері будівництва. Серед них – 4553 про початок виконання будівельних робіт, 145 дозволів на будівництво, а також 3630 декларацій та 67 сертифікатів про готовність об’єкта до експлуатації.

Зокрема, в регіоні з’явилося два нових підприємства з виробництва альтернативної енергії. Так, на землях Теплодарської міської ради зведено комплекс будівель та споруд фотогальванічної електростанції. Потужність джерела складає 7440 кВт. Замовником робіт є ТОВ «АЗІМУТ ЮГ».

У той же час, в селищі Окни завершено першу чергу будівництва комплексу з переробки органічних відходів і силосу в біогаз для виробництва електричної та теплової енергії. Запропоновані на підприємстві технологічні рішення дозволяють за добу переробити 65 тон кукурудзяного силосу та отримати понад 13 тис. м³ газу для виробництва 1192 КВт/год електричної енергії. Замовником будівництва є ТОВ «Торговий дім «ВІМЕКСІМ».

Крім того, у місті Вилкове Кілійського району здійснено реконструкцію каналізаційних очисних споруд. На замовлення Департаменту екології та природних ресурсів Одеської обласної держаної адміністрації оновлено 2600 м каналізації.

Матеріал надано сайтом ДАБІ

Продолжить чтение...