У Рівному проведено регіональну нараду з учасниками містобудівного процесу області

Новости
У Рівному проведено регіональну нараду з учасниками містобудівного процесу області
Логотип WordPress

У Рівненській обласній державній адміністрації проведено регіональну нараду щодо актуальних питань у сфері будівництва з учасниками містобудівного процесу області.

Під час наради підбито підсумки діяльності органів держархбудконтролю Рівненщини за 2017 рік, а також окреслено основні завдання на 2018 рік. Зокрема, присутніх поінформовано про проведені заходи державного архітектурно-будівельного контролю (нагляду), здійснення дозвільних та реєстраційних процедур, виконання державної програми розвитку регіону.

Так, Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Рівненській області у минулому році зареєстровано 4270 документів дозвільного характеру та введено в експлуатацію 2865 об’єктів будівництва. Крім того, проведено 507 перевірок об’єктів будівництва, за результатами яких видано 178 приписів, накладено 130 штрафів про адміністративні правопорушення на загальну суму понад 641 тис. грн та 22 штрафні санкції за правопорушення у сфері містобудування на загальну суму понад 14,5 млн грн. А також здійснено 82 перевірки за діяльністю уповноважених органів з питань архітектури та містобудування.

Начальник Управління ДАБІ на Рівненщині Ігор Мічуда розповів про зміни у містобудівному законодавстві та про хід здійснення заходів з реалізації Закону України № 1817 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності».

За його словами, зміни, що відбулися в процедурі набуття права на початок виконання підготовчих та будівельних робіт і прийняття об’єктів в експлуатацію, замінили категорії складності об’єктів на класи наслідків, унеможливили маніпуляції декларативним принципом в будівництві та посилили відповідальність усіх учасників містобудівного процесу.

«Для початку будівництва об’єктів незначного (СС1) класу наслідків треба зареєструвати простий документ – повідомлення. Натомість, для об’єктів середнього (СС2) класу наслідків обов’язковим є оформлення дозволу на початок будівництва та сертифіката про прийняття його в експлуатацію», – додав він.

Учасникам зустрічі також розповіли про встановлення нового терміну «будівельної амністії» в Україні. Узаконенню підлягають об’єкти незначного класу наслідків, а саме – індивідуальні житлові, садові та дачні будинки, господарські будівлі й споруди площею до 300 м², які були збудовані з 5 серпня 1992 року до 9 квітня 2015 року без відповідних документів дозвільного характеру. Крім того, амністія поширюється на будівлі та споруди сільськогосподарського призначення, які зведені до 12 березня 2011 року та належать до незначного класу наслідків – СС1.

30120767_2046746925642426_1811493146_n

У форматі «запитання-відповідь» працівники Управління надали консультації учасникам наради щодо сплати пайової участі, набуття права на виконання будівельних робіт з капітального та поточного ремонтів.

«Працівники Управління щоденно надають консультативну допомогу при оформленні дозвільних документів на будівництво в центрі надання адміністративних послуг», – зазначив начальник Управління Ігор Мічуда.

У той же час, особливу увагу було присвячено питанням створення органів з питань державного архітектурно-будівельного контролю на місцях, зокрема, перевагам та можливостям, які отримують громади від нових містобудівних повноважень. У цьому контексті також поінформовано про роботу новоствореного органу – Управління державного архітектурно-будівельного контролю Рівненської міської ради.

Матеріал надано сайтом ДАБІ

Продолжить чтение...
На Луганщині ремонтують мережі водопостачання та дороги
Логотип WordPress

Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Луганській області видано сертифікат готовності щодо капітального ремонту зовнішніх мереж водопостачання в селі Парневе Біловодського району.

Замовником виконання вказаних робіт виступило Управління капітального будівництва. Протяжність водопроводної мережі становить 1,19 км.

Крім того, Департаментом введено в експлуатацію відремонтовані  асфальтобетонні покриття під’їздних шляхів до будинків по вул. Газопроводська, вул. Магістральна, вул. Тихонівська, вул. Українська, вул. Тепличний в смт. Новопсков.

Також капітально відремонтовано частину доріг по вул. Слобожанська, вул. Газопроводська смт. Новопсков та видано сертифікати. Замовник – Новопсковська селищна рада.

Матеріал надано сайтом ДАБІ

Продолжить чтение...
Держархбудінспекція перевірила ліцензіатів на Полтавщині
Логотип WordPress

Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Полтавській області протягом І кварталу 2018 року проведено 11 перевірок додержання суб’єктами господарювання ліцензійних умов провадження господарської діяльності з будівництва об’єктів середнього (СС2) та значного (СС3) класу наслідків. З них – 5 планових та 6 позапланових.

За результатами контрольно-інспекційних заходів Ліцензійній комісії надано такі пропозиції: 4-м суб’єктам господарювання зупинити дію ліцензії, 1-у – відмовити у відновленні її дії, а 5-м – відновити дію ліцензії.

Матеріал надано сайтом ДАБІ

Продолжить чтение...
Страница 1 из 37012345...102030...Последняя »

X
закажите звонок !
и мы Вам перезвоним
X
Проверка !
безопасности
X
Проверка !
безопасности

Спасибо!

Ваша заявка принята!